12/27/2014

20 facts about me

Tento článek jsem se rozhodla udělat, proto aby jste věděli s kým vlastně máte tu čest. :)

1. Nepiji alkohol. Dříve jsem pila, ale stačily mi dvě zkušenosti s ranní nevolností a od té doby jsem se ho vzdala. A ne, nevadí mi to.

2. Miluji čaj a kávu. Čaj piji nejčastěji zelený a kávy si dopřávám šálek denně.

3. Baví mě cestovat. To asi každého, ale poslední dobou mě přestávají bavit válecí dovolené (i když občas jsou potřeba) a preferuji ty, na kterých mohu i poznat něco nového.

4. Jsem blázen do vlasů. Miluji hebké a rovné vlasy a vhledem k tomu, že mé jsou vlnité, tak každému kdo je má rovné závidím.

5. Zpěvačka která si získala mé srdce je Lady Gaga.

6. Nejlepší ovoce (zelenina) je podle mě vychlazený vodní meloun!

7. Zamilovala jsem se do vůně La vie est belle od Lancome. Poznám ji kdykoliv a kdekoliv. Nádherná vůně.

8. Učím se italsky. Itálie je nádherná země. Je na ní snad vše dokonalé. Jídlo, ženy, móda, krajina, zkrátka cokoliv.

9. Mám nejlepší kamarádku. Známe se již několik let a já mohu říct, že už si bez ní život nedokážu představit. Je něco jako sestra.

10. Zajímám se o fitness a správné stravování. Je to tak trochu i úchylka. Plánuji se tomu věnovat i v budoucnu a pokud by mi to vyšlo, přála bych si takový obor studovat i na vysoké škole.

11. Ráda čtu. Mám ráda však jen fantasy knihy. Doporučuji Eragona!

12. Mohla bych pořád jíst tvaroh! A skořici!

13. Mám slabost pro motorky. Tu jsem zdědila po tatínkovi, který jednu má. Mám i kombinézu a helmu a občas jezdím s ním.

14. Neumím lyžovat. Před dvěma roky jsem jela poprvé na hory, kde jsem se naučila na snowboardu. Pořád se bojím a jezdím hůř jak malé dítě.

15. Skoro celé dětství jsem tančila. Po té jsem začala chodit na balet, který se stal mou láskou, ale bohužel až moc pozdě.

16. Jsem netrpělivá a vznětlivá. Tvrdohlavá také, nutno dodat.

17. Nemám ráda růže. Nelíbí se mi, že mají vyjadřovat lásku. Jsou přeci mnohem hezčí květiny. Mé nejoblíbenější jsou bílé lilie.

18. Nemohla bych být vegetarián. Miluji maso.

19. Ráda vařím a peču. Baví mě, když mohu někomu upéct dort, buchtu, bábovku či udělat různé krémy. Největším potěšením je, když druhému chutná.

20. Nejlepším pocitem je spokojenost s tím co máme v daném okamžiku. Proto je podle mne důležité rozlišovat chtěné od potřebného.

Žádné komentáře:

Okomentovat